درباره ما

مکان فعلی شما :>درباره ما
درباره ما ۱۳۹۸-۹-۲۲ ۰۰:۰۹:۲۸ +۰۳:۳۰

بسم رب الحسین(ع) . . .

به قم پانو تور خوش آمدید . . .

قم پانو تور با افتخار از شهر مقدس قم،شهر کریمه اهل بیت، حضرت فاطمه معصومه(سلام الله علیها) آماده خدمت برای معرفی هرچه بهتر جاذبه های تفریحی، تاریخی توریستی، مکان های استراحت و . . . برای همشهریان و هم میهنان عزیز است .

با توجه به جغرافیای شهر(استان) قم و قرار گرفتن در بین راه بسیاری از شهرهای ایران عزیز، جا دارد که اقدامی شایسته یِ استان قم برای آشنایی سایر مجاورین و یا افرادی که برای زیارت و یا گذر از شهر قم تردد می نمایند صورت گیرد.

لذا قم پانو تور رسالت خود را در ابتدا فراهم آوردن شرایط فوق قرار داده . . .

در ادامه، هتل ها، فروشگاه ها، مجتمع های تفریحی، موزه ها و تمامی مکان هایی که نیاز به حضور و بازدید دارند می توانند اقدام به ساخت تور مجازی (که نام دیگر آن بازدید مجازی است) نمایند.

گزینه دیگری که می توانند درخواست تهیه بازدید مجازی را بدهند، بنگاه داران محترم است : از آنجا که حضور افراد برای مشاهده یک ساختمان آماده فروش سخت و زمان بر و نهایتا امکان مشاهده دو یا سه ساختمان در یک روز است، می توان با ساخت تور مجازی ساختمان ها و قرار دادن در سایت فروشنده ساختمان(نگران نباشید، اگر سایت ندارید ما به مدت یک سال رایگان تور شما را پشتیبانی می کنیم) در طول روز بی نهایت ساختمان آماده فروش را ملاحظه کرد، تازه، با این تفاوت که شما در بازدید واقعی وقتی از ساختمان خارج شدید دیگر نمی توانید جزئیات آن مکان را به یادآورید، حال آنکه در بازدید مجازی با دقت فراوان می توانید جرئی ترین مفاهیم را به دقت ملاحظه کنید.

در پایان اگر ساختمان را پسند کردید، می توانید با تماس به فروشندهِ ساختمان، با حضور واقعی اقدام به خرید ساختمان نمایید.

غیر از مکان هایی که ذکر آن رفت، تمامی مکان هایی که امکان حضور فرد دارد می توان تور مجازی آن را تهیه کرد . . .

در ادامه با قم پانو تور همراه باشید . . .

تلفن تماس و پیام : ۰۰۹۸۹۱۹۶۶۶۲۷۳۳

📱شبکه های اجتماعی : ” ایتا “، ” بله ” و ” تلگرام ” : ۰۹۳۰۴۹۳۸۵۶۰

رایانامه : mahmood1373.1994@yahoo.com

مشاهده نوشته ها
مشاهده نمونه کارها